На Дніпропетровщині генератор спричинив отруєння трьох людей
Двоє жінок і 16-річна дівчина потрапили до лікарні через чадний газ у приватному будинку
У селі Криничанської громади на Дніпропетровщині бензиновий генератор ледь не призвів до трагедії. До служби «103» звернулися через різке погіршення самопочуття двох жінок та 16-річної дівчини.
На місце оперативно прибули парамедики екстреної медичної допомоги. Потерпілі скаржилися на запаморочення, нудоту, блювання та пришвидшене серцебиття.
Як з’ясувалося, причиною отруєння став бензиновий генератор, який працював у підвальному приміщенні. Чадний газ від обладнання потрапляв у будинок і поступово отруював мешканців, повідомили в обласному центрі екстреної меддопомоги. Усім трьом надали невідкладну допомогу та госпіталізували — їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.
Медики наголошують: чадний газ надзвичайно небезпечний, адже не має запаху й може призвести до смерті за короткий час. Генератори дозволено використовувати лише на відкритому повітрі, не ближче ніж за 6 метрів від вікон, дверей та вентиляційних отворів. Вихлопні гази не повинні потрапляти у житло.
У разі появи запаморочення, нудоти чи загальної слабкості під час роботи резервного живлення слід негайно телефонувати за номером 103.
Популярное
09:10, 23 май 2025
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
Топ обсуждаемых
Навчально-практичний інтенсив «Цикл» у Дніпрі: циркулярна економіка та сталий розвиток бізнесу
17:26, 11 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0