Аварійні відключення електроенергії в Україні: нові удари рф по енергетичній інфраструктурі
Через масовану атаку росіяни знову пошкодили об’єкти енергетики, що спричинило екстрені обмеження в кількох областях.
У низці областей України запроваджено аварійні відключення електроенергії. Про це повідомили в Міністерстві енергетики. Причиною стали чергові російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.
У відомстві зазначили, що масштаби пошкоджень уточнюються, однак через навантаження на мережу та необхідність термінових ремонтних робіт енергетики були змушені застосувати екстрені обмеження споживання.
Фахівці працюють над відновленням роботи системи, а громадян закликають ощадливо використовувати електроенергію та слідкувати за оновленими графіками відключень від своїх операторів.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Збила дитину на переході — суддю з Кривого Рогу судитимуть за ДТП із тяжкими наслідками
14:42, 30 апр 2026
На Дніпропетровщині викрили адміністраторку ТГ-каналу, яка повідомляла позиції Сил оборони
14:49, 30 апр 2026
16:15, 30 апр 2026

КОММЕНТАРИИ — 0