Вчителька з Кривого Рогу отримала престижну нагороду на «Global Teacher Prize Ukraine 2025»
Ольга Біланова перемогла в номінації «Інклюзівність» і отримала 250 тисяч гривень на реалізацію освітнього проєкту
Педагогиня з Кривого Рогу, Ольга Анатоліївна Біланова, здобула перемогу в номінації «Інклюзівність» на престижній Національній премії «Global Teacher Prize Ukraine 2025». Церемонія нагородження відбулася днями в Києві.
Пані Ольга викладає українську жестову мову, історію та правознавство. Вона сама народилася з порушенням слуху, однак ще з дитинства мріяла стати вчителькою — і здійснила свою мрію.
За роки роботи вона створила модельні навчальні програми, розробила посібники з жестової мови, а також активно впроваджує сучасні інклюзивні методики, які роблять освіту доступною, зрозумілою та захопливою для дітей із порушеннями слуху.
Власним прикладом Ольга Біланова щодня доводить: бар’єри — у головах, а не в можливостях. Вона допомагає учням повірити в себе, подолати складнощі та розвиватися попри виклики.
За перемогу у своїй номінації вона отримала грошову премію в розмірі 250 тисяч гривень, яку планує використати на освітній проєкт для дітей з інвалідністю.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Українцям нагадали про дедлайн використання коштів за програмою «Скринінг здоров’я 40+»
09:35, 1 июн 2026
МАГАТЕ зафіксувало пошкодження на Запорізькій АЕС після повідомлень про удар дрона
10:18, 1 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0