Ворог атакував Нікопольщину артилерією та дронами: пошкоджено підприємство у Дніпровському районі

19:18, 5 окт 2025 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Громади Дніпропетровщини знову під вогнем — обійшлося без постраждалих, триває оцінка руйнувань

Протягом останньої доби російські війська продовжили обстрілювати Дніпропетровську область. Під ворожим вогнем опинилася Нікопольщина — обстріли велися з ствольної артилерії та за допомогою FPV-дронів.

 Гучно було у райцентрі, а також у Марганецькій і Покровській громадах. За попередніми даними, жертв серед мирного населення немає. Влада повідомляє, що масштаби руйнувань наразі уточнюються.

 У ніч на 5 жовтня російські дрони атакували також Дніпровський район. Один із ворожих БпЛА пошкодив інфраструктуру промислового підприємства. На місці працюють відповідні служби.

 «Люди не постраждали — це головне. А от пошкодження ми документуємо та з’ясовуємо обсяги збитків», — повідомили в ОВА.

 Ворог і надалі тероризує прифронтові громади Дніпропетровщини. Мешканців закликають не ігнорувати сигнали тривоги та перебувати в укриттях.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых