Росія здійснила черговий масований удар по Україні: окупанти били безпілотниками та ракетами різних типів
Вибухи прогриміли у Києві, Запоріжжі, Київщині, Хмельниччині та інших регіонах
Російські окупанти вночі та вранці неділі, 28 вересня, здійснили масштабний комбінований удар по Україні. Окупанти атакували дронами-камікадзе, застосовували гіперзвукові ракети "Кинджал", а під ранок випустили крилаті ракети з дальньої авіації.
Вибухи пролунали у Києві та Київській області, Запоріжжі, Хмельницькому та кількох інших областях. Є пошкодження житлових будинків, підприємств, пожежі та поранені цивільні.
Першими полетіли "шахеди". Масовані пуски почалися близько 23:06. Дрони атакували одразу кілька регіонів, серед них Київ та Запоріжжя.
О 02:27 оголосили масштабну повітряну тривогу через зліт літака МіГ-31К - носія ракети "Кинджал". Незабаром Повітряні сили підтвердили пуски цих аеробалістичних ракет, які прямували спершу у бік Житомирщини, а згодом - Хмельниччини. У Хмельницькій області пролунали вибухи.
Ближче до ранку противник здійснив пуски крилатих ракет. Моніторингові ресурси інформували про зліт стратегічних бомбардувальників Ту-95МС та Ту-160. Згодом військові підтвердили, що саме Ту-95 здійснили пуски по території України. Окрім того, надходили повідомлення про залпи "Калібрів" із південного напрямку.
У Запоріжжі пошкоджено автозаправку та приватні будинки, зафіксовано пожежу, 16 людей отримали поранення.
На світанку росіяни завдали нових ударів по Запоріжжю. Пошкоджено виробничі корпуси підприємства та багатоповерховий будинок, у якому спалахнули квартири.
У Києві уламки влучили в житлових районах. Так, у Солом’янському районі частково зруйновано п’ятиповерхівку, двоє людей постраждали. Також уламки зафіксували у Святошинському та Голосіївському районах.
У Фастівському районі Київської області поранення отримали п’ятеро працівників місцевого хлібозаводу. Усім їм надано необхідну медичну допомогу. На території підприємства виникла пожежа, яку вдалося ліквідувати.
У Білій Церкві спалахнула пожежа на даху дев'ятиповерхового будинку, пошкоджено шість автомобілів. Дві жінки, віком 56 і 47 років, отримали гостру реакцію на стрес, медики допомогли їм на місці.
На тлі атаки Польща та союзники по НАТО уночі підняли у повітря винищувачі.
Популярное
15:23, 11 мар 2025
17:10, 13 мар 2025
11 золотих медалей отримали криворізькі освітяни на престижному педагогічному форумі
14:52, 27 мар 2025
Топ обсуждаемых
12:34, 26 сен 2025
Щодня ворог збільшує кількість штурмів на лінії фронту і, безпосередньо, на Покровському напрямку
13:26, 26 сен 2025
11:44, 26 сен 2025
14:23, 26 сен 2025
КОММЕНТАРИИ — 0