Криворiзькi армрестлери готуються до чемпiонату України

09:01, 18 фев 2011 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Криворiзькi армрестлери готуються до чемпiонату УкраїниНа спортивній базі індустріального технікуму пройшли змагання чемпіонату області серед юнаків Дніпропетровська, Новомосковська, Жовтих Вод, пгт. Софіївки. На змаганнях формувалась збірна області для участі в чемпіонаті України з армспорту (березень м. Одеса).

Змагання пройшли при великій перевазі криворізької школи армреслінгу: із 10 вагових категорій в 9-ти чемпіонами стали криворізькі спортсмени Денисюк Олександр, Видрєнков Владислав, Лапшин Олег, Михайленко Олег, Брикайло Тетяна, Краснощок Максим, Волкова Ілона – всі з СК «Північне сяйво», Сизонець Андрій – СК «Молодість», Волерт Леонід – СК «Олімп». У ваговій категорії 50 кг перемогу здобув призер чемпіонату Європи 2010 р. – Порожняк Денис (пгт. Софіївка). У змаганнях ветеранів старше 40 років переміг Тараненко Микола (Новомосковськ).

Найкращу боротьбу у фіналі продемонстрували у ваговій категорії 60 кг. Сизонець Андрій проти Кравченка Антона (м. Дніпропетровськ), де в запеклій боротьбі переміг наш земляк із СК «Молодість».

Зараз наші юнаки і ветерани готуються до Чемпіонату України, який пройде 19-21 березня 2011 р. у місті Одеса.