ДТП у напрямку ПівдГЗК: водій Ford заснув за кермом
На виїзді з вулиці Рудничної в бік Південного ГЗК сталася аварія. Водій автомобіля Ford, імовірно через втому, заснув за кермом. Машину занесло, і вона спочатку врізалася в дерево, а потім злетіла в кювет.
На щастя, обійшлося без травмованих.
- Авто отримало серйозні механічні пошкодження, його забрали на евакуаторі.
- Обставини пригоди з’ясовує поліція.
Будьте уважні на дорозі.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0