Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 13 вересня

20:10, 13 сен 2025 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

за даними Генштабу ЗСУ, наші воїни продовжують завдавати окупаційним військам втрат у живій силі та техніці: за минулу добу підтверджені втрати ворога склали 950 окупантів, 4 танки, 1 ББМ, 39 артилерійських систем, 1 РСЗВ, 358 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня та 109 од. автомобільної техніки окупантів.

На нашому напрямку у Нікопольському районі ворог вночі атакував артилерією та дронами Нікополь і Марганецьку громаду. Без втрат.
Протягом дня – майже чотири десятки атак на Нікопольщину. Райцентр, Марганецьку, Мирівську, Покровську громади. Агресор бив безпілотниками та артилерією. Постраждали п'ятеро людей. Серед них – 13-річний хлопчик. Його госпіталізували, як і 37-річну жінку. Решта – на амбулаторному лікуванні. Пошкоджені 2 підприємства, спорткомплекс та спортшкола, ліцей, 2 магазини, аптека, перукарня. Понівечені5 багатоквартирних будинків. Зайнялася приватна оселя – вогонь вгамували. Зачепилолінії електропередач.
 
- У Криворізькому районі обстрілів не було. Але, шановні земляки, загроза ракетних та дроновихатак на жаль зберігається, тому дотримуйтесь правил повітряної тривоги.
 
- Продовжують свою нелегку роботу наші сапери ДСНС. Лише за останні дні у Зеленодольській та Софіївській громадах було виявлено та знищено сучасний касетний бойовий елемент від РСЗВ «Ураган», а також застарілий артилерійський снаряд АС-76 мм. Ще раз закликаю всіх ні в якому разі не чіпати підозрілі предмети, а викликати 101 і 102.
 
- Що стосується Кривого Рогу, працюють усі служби, лікарні та соціальні установи.
 
- 1 000 000 безкоштовних продуктових наборів від міста отримали криворіжці з початку війни. «Ювілейний» мільйонний набір видали сьогодні у Саксаганському районі. Вже видано 1 001 088 наборів. З них 15 490 за 4 хвилю, 171 100 у 2025 році. Працюємо далі.
 
- Напередодні Дня фізичної культури і спорту привітав спортсменів, тренерів та всіх працівників спортивної галузі Кривого Рогу – тих, хто своїми спортивними перемогами прославляє місто на всю країну та світ. Задля підтримки кращих спортсменів та тренерів восьмий рік поспіль продовжуємо виплату муніципальних стипендій. Починаючи з 2017 року вже 515 спортсменів та 355 тренерів отримали стипендії на суму понад 10,5 млн. грн.
А для розвитку масового спорту місто фінансує роботу 11 ДЮСШ. Завдяки цьому десятки тисяч криворіжців мають можливість займатися фізкультурою та спортом. При цьому вартість абонементів – одна з найнижчих в Україні.
 
- Розширюємо можливості для самореалізації молоді Криворіжжя. Понад мільйон гривень отримають учасники освітньої програми UАctive. Цей проєкт реалізується у співпраці з фондом savED, американською неурядовоюорганізацією Spirit of America за підтримки Великого Герцогства Люксембург.
Для участі підлітки віком 13-17 років пройшли відбір на програму влітку, об'єднавшись у команди. Зараз учасники розпочали 10-місячну програму, під час якої опановуватимуть навички проєктного менеджменту, лідерства, креативності, та розроблятимуть ідеї корисних ініціатив з вчителями своїх закладів та менторами UActive. Взимку підлітки представлять свої задуми, а розробники найкращих проєктів отримають стартове фінансування — по 5 тисяч доларів на кожен проєкт в гривнєвому еквіваленті. 
 
- На базі музичної школи №4 провів нараду з питань організації нового навчального року у мережі мистецьких шкіл міста. Ця школа є одним із флагманів мистецької освіти міста, в ній навчається біля 700 учнів. Для безпеки навчання тут було в 2023 році зроблено укриттяна 281 місце. У цьому році, коштом міського бюджету, збільшили укриття до 400 осіб. А всього в закладах культури вже зроблено 22 укриття і ще в двох тривають ремонтні роботи.
 
Як завжди зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші незламні Збройні Сили, нашого Президента та нашу неминучу Перемогу!
Скучної вам ночі, дорогі земляки!
Слава Кривбасу та Слава Україні!

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых