На Дніпропетровщині викрили схему постачання агропродукції до рф: затримано 7 осіб
Правоохоронці Дніпра викрили групу осіб, які організували канал постачання продукції біологічного захисту сільськогосподарських культур на підприємства держави-агресора.
За даними слідства, серед підозрюваних – директор, двоє співвласників, бухгалтер та менеджери з продажу двох українських компаній. Вони налагодили систематичні поставки продукції до підконтрольних підприємств у рф, що обслуговують агрохолдинги, заклади освіти та об’єкти стратегічної й критичної інфраструктури. Для маскування постачань використовувалася мережа афілійованих компаній у країнах Європи та Азії.
У межах спецоперації проведено 37 санкціонованих обшуків у Дніпропетровській та Кіровоградській областях. Правоохоронці вилучили бухгалтерську документацію, печатки юридичних осіб, зареєстрованих у рф, ключі доступу до російських банків, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки та грошові кошти в різних валютах на суму близько 9 млн грн.
Сімох фігурантів затримано. Їхні дії кваліфіковано як пособництво державі-агресору. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
Сьогодні вночі росія атакувала залізничий вокзал у П'ятихатках на Дніпропетровщині
07:01, 15 дек 2025
09:40, 15 дек 2025
Ворожих ударів вночі зазнали мешканці Дніпропетровщини, над нашим регіоном збито 22 БпЛА окупантів
07:45, 15 дек 2025
08:29, 15 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0