На Донеччині загинув захисник з Кривого Рогу Костянтин Коробчук: він пройшов шлях від бойового медика до головного сержанта
28 серпня під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку загинув криворіжець Костянтин Коробчук — відданий захисник України, який боровся за її свободу ще з часів АТО.
Коли у 2014 році росіяни окупували Крим та частину Донбасу, Костянтин без вагань долучився до лав Збройних сил України. Свою військову службу він розпочав як бойовий медик, рятуючи життя побратимів під ворожим вогнем. З початком повномасштабного вторгнення став головним сержантом роти дистанційного мінування, виконуючи складні й небезпечні завдання на передовій.
Костянтин був не лише сміливим і принциповим воїном, а й захоплювався підводним спортом, мріяв про мирне життя поруч із родиною в квітучій Україні. Його побратими згадують його як надійного друга, мужнього та вольового чоловіка, якому довіряли навіть у найтяжчих обставинах.
Після себе Герой залишив люблячу родину — дружину та дітей. Його смерть — невимовна втрата для рідних, друзів та всієї української спільноти.
Світла пам’ять Костянтину Коробчуку. Герої не вмирають.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
Сьогодні вночі росія атакувала залізничий вокзал у П'ятихатках на Дніпропетровщині
07:01, 15 дек 2025
09:40, 15 дек 2025
Ворожих ударів вночі зазнали мешканці Дніпропетровщини, над нашим регіоном збито 22 БпЛА окупантів
07:45, 15 дек 2025
08:29, 15 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0