Вночі над Дніпропетровщиною знищено шість БпЛА окупантів, але не обійшлося без ворожих влучань по громадських об'єктах у двох прифронтових районах
Про наслідки ворожих атак розповіли у Дніпропетровській ОВА.
З вечора, вночі та зранку російські війська атакували районний центр і громади Нікопольщини: Марганецьку, Покровську, Мирівську. Ворог застосовував дрони й гатив з важкої артилерії. Пошкоджена пʼятиповерхівка.
По Синельниківщині противник поцілив БпЛА. Горіла ферма у Покровській громаді. Пожежу ліквідували.
Скрізь минулося без загиблих і постраждалих.
Вночі в регіоні оборонці неба, за інформацією ПвК, знищили 6 БпЛА.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0