Спецпризначенці ГУР ліквідували групу окупантів, які намагалися прорватися на територію Дніпропетровської області
Повідомляють у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.
Окупаційна армія не полишає спроб прорватися до кордону Дніпропетровської області та прозвітувати про чергову “перемогу”.
Зокрема, одна з бойових груп російської армії вирішила сфотографуватися в селі Зелений Гай на Донеччині та прозвітувати керівництву про нову “захоплену” позицію на шляху до Дніпропетровщини.
Проте загарбники опинилися в зоні відповідальності Братство. Спецпідрозділ у складі “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України, а тому медійний “тріумф” тривав недовго.
“Братство” застерігає: поява зі зброєю і триколорами на нашій землі закінчується однаково — знищенням.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0