Протягом дня окупанти били по двох районах Дніпропетровщини,  поранено чотирьох людей, в тому числі – неповнолітнього хлопця

19:33, 24 июл 2025 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Дніпропетровська ОВА повідомляє:

Звуки війни не вщухають на Нікопольщині. Протягом дня агресор бив по райцентру, Мирівській і Марганецькій громадах. Тероризував безпілотниками та артилерією.

Поранений 17-річний хлопець. Його госпіталізували у важкому стані.  Постраждала й жінка 34 років. Лікуватиметься амбулаторно.

Пошкоджені 2 навчальні та медичний заклади, торговий центр, кафе. Понівечені багатоповерхівка, 5 приватних будинків, господарська споруда. Сталося кілька пожеж.

Синельниківщину російська армія атакувала FPV-дронами. Поцілила по Межівській та Великомихайлівській громадах.

Травми отримали 53-річна жінка і 58-річний чоловік. Їх доправили до лікарні в стані середньої тяжкості.

Знищена господарська споруда. Побиті підприємство та авто.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых