На Дніпропетровщині ворог вночі бив по двох районах, над регіоном знищено 7 ворожих БпЛА
Повідомляє Дніпропетровська ОВА.
Ввечері та вночі в області працювали сили ППО. Захисники збили 7 ворожих БпЛА. Про це повідомили в ПвК.
Агресор застосовував по Нікопольщині FPV-дрони та артилерію. Бив по Нікополю, Марганецькій і Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені інфраструктура, АЗС. Понівечене підприємство. Сталася пожежа. Вогонь знищив 2 авто. Ще три – побиті.
Безпілотником противник влучив по Межівській громаді Синельниківського району. Пошкоджена інфраструктура.
Загиблих і постраждалих немає.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0