Сьогодні ніч була неспокійною для мешканців Нікопольщини: ворог бив з важкої артилерії
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
російська армія поцілила по Нікопольщині.
Спершу обстріляла Мирівську громаду. Потім – райцентр. Застосувала важку артилерію.
Загиблих і постраждалих немає.
На решті території Дніпропетровщини минулося без ворожих атак.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0