Троє людей постраждали в ДТП біля шахти «Криворізька» в Саксаганському районі
Автомобіль марки "Opel" влетів в електроопору
Постраждалих пасажирів та водія забрала швидка допомога. Вони у середньому стані.
Поліція зʼясовує обставини на місці події.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0