Товариський матч: "Кривбас" (Кривий Ріг) - "Копер" (Словенія) - 0:0

13:01, 7 фев 2011 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Товариський матч: "Кривбас" (Кривий Ріг) - "Копер" (Словенія) - 0:0Триває другий навчально-тренувальний збір футбольної команди «Кривбасс». 6 лютого криворізька команда зіграла третій контрольний поєдинок на цьому зборі.

Суперником «Кривбасу» став словенський клуб «Копер», що посідає 3-тє місце у вищому дивізіоні чемпіонату Словенії.

Зустріч пройшла за відчутної ігрової та територіальної переваги українського клубу, який мав кілька моментів для взяття воріт, але не використав їх.

Третю гру поспіль «Кривбас» завершує миром (на цей раз з рахунком – 0:0), однак відчувається, що команда від матчу до матчу прогресує, демонструючи все більш злагоджену гру на полі.

Триває процес перегляду потенційних новачків клубу. Якщо Матіч та Єслінекпереконали тренерський штаб «Кривбасу» в тому, що своєю грою вони можуть підсилити гру криворізького клубу, то інші новачки не справляють поки що такого переконливого враження. Тому доля Івана Кнєжєвіча (ФК «Краснодар, Росія, якому був наданий ще один шанс проявити себе в «Кривбасі»), бразильця Гальярдо, словенця Йоже Бенко та нігерійського півзахисника Бабатунде Коллінса визначиться після завершення збору.

У матчі з ФК «Копер» криворіжці грали таким складом:

1-й тайм: Боровик, Кіцута, Сердюк, Васільєв, Максимов, Матіч, Єслінек, Гальярдо, Кнєжевіч, Бенко (Костишин, 35), Іващенко;

2-й тайм: Штанько, Кіцута, Васільєв, Петров, Рожок, Гальярдо, Куценко, Костишин, Валєєв, Бабатунде, Кнєжевіч (Іващенко 57).

Свій останній поєдинок на цьому зборі «Кривбас» проведе 9 лютого, коли суперником нашої команди має стати молодіжний склад сербської «Црвєни Звєзди», що є лідером молодіжної ліги Сербії.

10 лютого «Кривбас» повертається до України.