Криворізькі правоохоронці спіймали чергового порушника нерестової заборони
18-річний місцевий житель ловив рибу на березі Південного водосховища
У рибалки-порушника вилучили рибу, серед якої карась, сом та сазан, та знаряддя незаконного вилову. Державі завдано збитків на суму понад 26 тисяч гривень.
Для з’ясування обставин та документування злочину на місце викликали слідчо-оперативну групу.
За вказаним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0