Протягом вчорашнього дня росіяни атакували два райони Дніпропетровщини
Дніпропетровська ОВА.
По Нікопольщині ворог бив з важкої артилерії, fpv-дронами та боєприпасами, які скидали з БпЛА. Дісталося райцентру й Марганецькій громаді.
Через один з ударів сталося займання. Вогнем знищено авто, обладнання та будматеріали. Також пошкоджена інфраструктура.
Безпілотники й КАБи ворог скерував на Межівську та Новопавлівську громади, що на Синельниківщині. Понівечив заправку, господарську споруду, авто.
Повсюди минулося без постраждалих.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0