Вчора ввечері і сьогодні вранці під прицілом окупантів знову була Нікопольщина
Дніпропетровська ОВА.
Вчора ввечері агресор ще двічі атакував Нікопольщину. Під ударом FPV-дронів були села Марганецької громади.
Вранці російська армія поцілила безпілотником по Нікополю.
Люди, на щастя, неушкоджені.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0