11.5° 51% 753мм

Товариський матч: «Кривбас» (Кривий Ріг) – «Інтер» (Запрешич) 1:1

12:56, 4 фев 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Товариський матч: «Кривбас» (Кривий Ріг) – «Інтер» (Запрешич) 1:13 лютого криворізький «Кривбас» провів свій черговий контрольний поєдинок на другому навчально-тренувальному зборі.

Суперником нашої команди став хорватський «Інтер» (Запрешич).

Матч пройшов у рівній боротьбі та закономірно завершився внічию – 1:1.

«Кривбасівці» першими відкрили рахунок. На 27-й хвилині пілся скидки Єслінека Олександр Іващенко відкрив рахунок в грі. Однак «Кривбас» не зміг втримати перевагу в матчі, та на перерву команди пішли за рахунку 1:1. На 40-й хвилині хорватські футболісти розіграли комбінацію, яку завершили влучним ударом.

Після перерви команди діяли в тому ж ключі, що й у першій половині гри, подовгу розігруючи м’яч. Моменти для взяття воріт були в обох клубів, однак їх було небагато. До того ж вдало діяли захисні порядки команд, не дозволяючи нападникам вільно почуватись поблизу воріт.

В підсумку – закономірна нічия 1:1. Цей матч довзолив тренерському штабу «Кривбасу» переглянути гру потенційних новачків. Хто з них продовжить випробовувати свої сили в «Кривбасі» - покажуть наступні тренування та контрольні зустрічі, найближча з яких має пройти 6 лютого. В цей день «Кривбас» поміряється силами зі словенським клубом «Копер».

Склад «Кривбасу»:

1 тайм: Штанько, Кіцута, Сердюк, Лисицький, Арсенієвіч (Васільєв, 25), Базюкін (Костишин, 25), Гальярдо, Максимов, Матіч, Іващенко, Єслінек.

2 тайм: Федоренко, Кіцута, Васільєв, Петров, Сердюк, Костишин, Валєєв, Куценко, Рожок, Тимченко, Гальярдо.

За матеріалами прес-служби ФК «Кривбас»  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых