Про наслідки нічної ворожої атаки на Дніпропетровщину
Інформує Дніпропетровська ОВА.
На Дніпропетровщині працювали сили ППО. Цієї ночі підрозділи ПвК "Схід" збили 2 безпілотники.
Вночі та вранці агресор атакував Нікопольщину. Застосовував РСЗВ "Град", важку артилерію та дрони-камікадзе.
Потерпали Марганецька, Мирівська, Покровська громади та сам Нікополь.
Зайнялися гараж та легковик. Загиблих і постраждалих немає.
На решті території області минулося без ворожих ударів.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0