На Дніпропетровщині стартували змагання обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
У Дніпропетровській області проходять відбіркові змагання проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Першими у гру вступили гандболісти та регбісти регіону. Команди взяли участь у турнірах, за результатами яких визначились перші фіналісти. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА
Шість команд з гандболу протягом двох днів визначали кращих. У підсумку до наступного обласного етапу пройшли чотири шкільні збірні з Кривого Рогу, Тернівки, Магдалинівки та Кам’янського.
Запеклу боротьбу продемонстрували й команди з регбі-5. За результатами проміжних ігор далі змагатимуться учасники з ліцеїв Кривого Рогу, Дніпра, Тернівки та Почино-Софіївки Самарівсього району.
Вже влітку переможці обласних турів візьмуть участь у національному. Боротимуться за звання чемпіона проєкту.
Загалом у цьому сезоні «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» об’єднали понад 21 тис дітей з Дніпропетровської області.
Популярное
09:10, 23 май 2025
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
Топ обсуждаемых
Навчально-практичний інтенсив «Цикл» у Дніпрі: циркулярна економіка та сталий розвиток бізнесу
17:26, 11 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0