-1.6° 87% 761мм

Товариський матч: "Gyeongnam FC" (Корея) - "Кривбас" (Кривий Ріг) - 1:1

15:57, 2 фев 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Товариський матч: 1 лютого криворізький «Кривбас» провів перший контрольний поєдинок в ході проведення другого навчально-тренувального збору.

Суперником нашої команди став корейський клуб «Gyeongnam FC», що в 2010 році став шостим клубом корейської К-ліги (аналог української Прем’єр-ліги).

Зустріч пройшла доволі цікавою, хоча й небагатою на гольові моменти. В складі «Кривбасу» на полі з'явились новачки – Іван Кнєжевіч (чорногорський нападаючий клубу російської Прем’єр-ліги ФК «Краснодар») та Іліє Йордаче (румунський клуб «Пандурій»).

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Суперники швидко пристосувались до ігрової манери один одного й до середини тайму мали нагоди для взяття воріт. Але якщо кривбасівці свої нагоди для взяття воріт змарнували, то корейський клуб на 25 хвилині повів у рахунку, скориставшись швидким контрвипадом.

Пропустивши гол, криворізькі футболісти додали в швидкості й на деякий час змусили суперника грати від оборони. Але корейці захищались спокійно, не даючи оперативного простору для дій кривбасівського нападу.

Після перерви команди провели ряд замін, й другий тайм пройшов за деякою перевагою криворізького клубу. Й хоча корейські футболісти намагались гостро контратакувати, все ж ініціативою в матчі володіла українська команда.

По ходу другої половини гри «Кривбас» втратив кілька нагод для взяття воріт, але все ж наприкінці матчу зрівняв рахунок в грі. На 80-й хвилині одна з масованих атак криворізької команди завершилась гострим пасом на Іващенка, й той, опинившись на ударній позиції, в один дотик переправив м’яч в сітку воріт «Гьонгнама».
Зустріч так і закінчилась з рахунком 1:1.

Гра Івана Кнєжевіча в цьому матчі не справила враження на тренерський штаб «Кривбасу», й нападник залишив розташування криворізької команди.

«Кривбас» - 1 тайм: Штанько, Васільєв, Сердюк, Петров, Йордаче, Костишин, Валєєв, Матіч, Кнєжевіч, Тимченко, Іващенко.

2 тайм:  Федоренко, Васільєв, Сердюк, Йордаче (Куценко, 65), Рожок, Костишин, Валєєв (Самборський, 60), Кнєжевіч, Тимченко, Іващенко, Матіч.

Наступний матч «Кривбас» має провести 3 лютого, коли суперником нашої команди стане хорватський клуб «Інтер» (Запрешич), що йде 4-м в чемпіонаті цієї країни.

Прес-служба ФК "Кривбасс  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых