На Великдень в Україні діятимуть посилені заходи безпеки
На Великдень в Україні діятимуть посилені заходи безпеки. Національна поліція заявила про готовність забезпечити правопорядок поблизу храмів, у пішохідних зонах та на автошляхах, а також наголосила на можливості вибіркових перевірок речей громадян.
Про це повідомила речниця Національної поліції України Юлія Гірдвіліс.
«Під час святкування Великодня, як і щороку, поліція працює у посиленому режимі. Наші екіпажі будуть наближені до місць проведення богослужінь», – розповіла вона.
За її словами, через воєнний стан в Україні святкові заходи відбуватимуться з урахуванням комендантської години. Розклад богослужінь адаптовано відповідно до цих вимог.
Також правоохоронці закликають громадян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, навіть під час свят.
«Пам’ятаймо, що ворог підступний. Він може вдатися до будь-яких провокацій навіть у Великдень», – зазначила представниця поліції.
Усі дії правоохоронців, включно з можливими поверхневими перевірками, спрямовані виключно на гарантування безпеки під час одного з найважливіших свят для мільйонів українців.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Збила дитину на переході — суддю з Кривого Рогу судитимуть за ДТП із тяжкими наслідками
14:42, 30 апр 2026
На Дніпропетровщині викрили адміністраторку ТГ-каналу, яка повідомляла позиції Сил оборони
14:49, 30 апр 2026
16:15, 30 апр 2026

КОММЕНТАРИИ — 0