Окупанти продовжують нищити вночі з повітря Нікопольський і Синельниківський райони Дніпропетровщини
Дніпропетровська ОВА.
Ворог продовжував бити по Нікопольщині – райцентру, Марганецькій і Червоногригорівській громадах. Застосовував безпілотники.
Пошкоджені приватний будинок та підприємство.
Надвечір агресор поцілив по Новопавлівській громаді Синельниківського району КАБом.
Всюди – без загиблих і постраждалих.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0