Із підприємства «Криворізька теплоцентраль" стягнули понад 700 тисяч гривень збитків, завданих екології
Постачальника теплової енергії, який підпорядковується НАК «Нафтогаз України», оштрафували за порушення законодавства про охорону атмосферного повітря. Стягнення з державного підприємства відбулося за позовом прокуратури Кривого Рогу
Прокурори встановили, що підприємство порушило порядок здійснення викидів забруднюючих речовин у повітря, завдавши значної шкоди довкіллю.
Сума екологічної шкоди перевищила 700 тисяч гривень. Господарський суд Дніпропетровської області стягнув ці кошти з підприємства.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0