У сервісних центрах МВС запрацювала нова система Е-запису для отримання послуг
Із 25 березня в усіх сервісних центрах МВС працює нова система Е-запису для отримання державних послуг. Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України.
Зареєструватись на отримання послуг можливо у форматі онлайн — на 21 день вперед, або ж день у день в терміналах самообслуговування. Фізична особа може реєструватися не більше ніж 4 рази на місяць онлайн і 4 рази на місяць у терміналі. Для юросіб встановлено ліміт у 4 реєстрації на день (онлайн) або 6 на день (через термінал).
Кількість згенерованих записів для реєстрації залежить від навантаження на сервісний центр МВС.
Запис є індивідуальним. Якщо дані в документах не збігаються із зазначеними при реєстрації, у наданні послуги відмовлять.
"Значний акцент здійснюється на засоби захисту інформації в системі для запобігання несанкціонованому сторонньому втручанню. Зокрема, передбачений захист від автоматизованих ботів", — зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Олександр Малиш.
Зареєструватися в системі Е-запис можливо онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС або в терміналі самообслуговування, встановленому безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС.
Популярное
09:10, 23 май 2025
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
Топ обсуждаемых
Навчально-практичний інтенсив «Цикл» у Дніпрі: циркулярна економіка та сталий розвиток бізнесу
17:26, 11 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0