0.8° 89% 747мм

В 2011 році на Дніпропетровщині планується зібрати 3 млн тонн зерна

15:13, 28 янв 2011 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

В 2011 році на Дніпропетровщині планується зібрати 3 млн тонн зернаВ 2011 році на Дніпропетровщині планується зібрати 3 млн тонн зерна. Таке завдання поставив перед аграріями області голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час науково-практичній конференції “Виробництво зерна в Дніпропетровській області, резерви та перспективи”.  

«Споживання зерна на зовнішніх ринках зростає. Тому Дніпропетровщині вигідно збільшувати виробництво зерна. Тим більше, що для цього область має всі необхідні умови. Зокрема, наш регіон – другий в країні за площами родючих сільгоспугідь. Відповідно до програми соціально-економічного та культурного розвитку області розроблена програма з виробництва зерна. В її рамках до 2015 року область повинна вийти на показник збору урожаю 3,2 млн. тонн зерна», - зазначив Олександр Вілкул.  

Він також додав, що вже в 2011 році заплановано отримати не менше 3 млн тонн зерна. Для цього торік восени агропідприємства засіяли 614,5 тис га озимих культур (468,6 тис га - озимої пшениці, що на 8,6 тис га більше, ніж минулого року та 54 тис га озимого ріпаку).

Нагадаємо, минулого року в області зібрано 2 млн 708 тис тонн зерна. Такий урожай забезпечив потребу регіону в продовольчому зерні, дозволив створити необхідний запас насіння та фуражу.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых