Криворізькі поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вбивстві цивільної дружини
У Кривому Розі трагічно завершилася сварка між цивільним подружжям — 39-річний чоловік задушив свою співмешканку.
13 березня до поліції надійшло повідомлення про вбивство. Правоохоронці відділення поліції №3 Криворізького районного управління оперативно прибули на місце події та встановили, що підозрюваний намагався приховати злочин. Він сам зателефонував до поліції та заявив, що знайшов тіло жінки у своєму будинку.
У ході слідчих дій правоохоронці з’ясували, що чоловік безпосередньо причетний до вбивства. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі вже повідомили чоловіку про підозру за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Якщо його провину доведуть, йому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.
Поліція продовжує розслідування, з'ясовуються всі обставини злочину.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
Збила дитину на переході — суддю з Кривого Рогу судитимуть за ДТП із тяжкими наслідками
14:42, 30 апр 2026
На Дніпропетровщині викрили адміністраторку ТГ-каналу, яка повідомляла позиції Сил оборони
14:49, 30 апр 2026
16:15, 30 апр 2026

КОММЕНТАРИИ — 0