У Кривому Розі нетвереза жінка тричі безпідставно викликала екстрену медичну допомогу, «жартівницю» оштрафували
Патрульна поліція Кривого Рогу.
Вчора до патрульної поліції надійшов виклик від працівників екстреної медичної допомоги. Медики повідомила про нетверезу жінку, яка вже втретє викликає їх, а потім відмовляється від допомоги.
Патрульні прибули до п'яної громадянки і впевнилися в тому, що вона здійснила завідомо неправдивий виклик.
Тепер 31-річній містянці доведеться сплатити штраф - від 850 до 3400 гривень, згідно зі ст. 183 КУпАП.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0