Вночі окупанти атакували Синельниківській і Нікопольський райони
Дніпропетровська ОВА.
У Синельниківському районі внаслідок атаки є пошкодження на транспортному підприємстві. Люди не постраждали.
Продовжував агресор бити по Нікопольщині – райцентру, Марганецькій і Покровській громадах. Застосовував БпЛА та артилерію.
Пошкоджені інфраструктура й п'ятиповерхівка. Загиблих і поранених немає.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0