Надвечір від російського удару із важкої артилерії по Нікопольщині постраждали двоє людей
У Марганці травмовано 70-річного чоловіка. Його госпіталізували у стані середньої тяжкості. 78-річна жінка лікуватиметься вдома
Загалом протягом дня район пережив майже два десятки ворожих атак з артилерії та БпЛА. Агресор поцілив по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Від обстрілів пошкоджені промислове підприємство та інфраструктура, понівечені 11 приватних будинків, 6 господарських споруд, 2 сонячні панелі, авто, лінії електропередач та газогони.
Дроном-камікадзе окупанти вгатили по Великомихайлівській громаді Синельниківського району. Побиті 3 приватні будинки, зачепило електромережі.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0