За минулу ніч сили оборони знищили над Дніпропетровщиною 4 ворожих БпЛА, окупанти знову нищать дронами Нікопольщину
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
Ввечері та вночі на Дніпропетровщині підрозділи ПвК "Схід" збили 4 ворожі безпілотники.
Агресор продовжував атакувати Нікопольщину. По райцентру вдарив дронами-камікадзе.
Пошкоджені авто. Загиблих і постраждалих немає.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0