Вчора ввечері російські окупанти продовжили атакувати Нікопольський район
Загарбники вдарили з артилерії по Марганецькій громаді
На щастя, обійшлося без постраждалих. Загалом в інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Ефективно відпрацювали оборонці неба. Військові ПвК «Схід» знищили над областю 2 БпЛА противника.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0