У Криворізькому центрі життєстійкості провели майстер-клас з ресторанного бізнесу
Цей проєкт – частина комплексної програми професійної адаптації захисників, спрямованої на перепрофілювання, навчання та працевлаштування ветеранів. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній раді
Шеф-кухар Паоло Брешіа провів унікальний майстер-клас, де поділився не лише секретами італійської кухні, а й основами організації ресторанного бізнесу.
Для багатьох учасників – це не просто новий досвід, а реальна можливість опанувати нову професію, інтегруватися у цивільне життя та навіть започаткувати власну справу.
До 21 лютого аналогічні майстер-класи відбудуться також у Дніпрі, Самарі та Павлограді. Ветерани, які найкраще опанують кулінарне мистецтво, поїдуть до Риму, де матимуть змогу працевлаштуватися у ресторанному бізнесі.
Проєкт реалізується за підтримки депутатського корпусу Дніпропетровської обласної ради у співпраці з Університетом митної справи та фінансів, Асоціацією рестораторів Півдня Італії та ГО «Справжня Надія».
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Трамп після інавгурації зробив перші заяви про війну в Україні та зустріч із путіним
08:26, 21 янв 2025
Топ обсуждаемых
12:08, 25 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0