Сьогодні вдень окупанти знову обстрілювали Нікопольщину
Дніпропетровська ОВА.
Протягом дня ворог кілька разів атакував Нікопольщину з важкої артилерії. Також завдав удару дроном-камікадзе.Потерпали Нікополь та Марганецька громада.
Пошкоджені пожежна частина, підприємство, ритуальне агентство. Понівечені приватний будинок, будівля, що не експлуатувалася, інфраструктура. Зачепило газогін та лінію електропередач.
Люди не постраждали.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0