Вчора ввечері ворог атакував Синельниківщину, над Дніпропетровщиною збито два ворожих БпЛА
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
За уточненою інформацією, на Синельниківщині внаслідок вечірньої атаки знищений ліцей. Пожежу, яка вирувала там, рятувальники приборкали.
Пошкоджені будинок культури, релігійна установа, адмінбудівля, пошта, магазин, підприємство. Понівечені 22 приватні будинки. Зачепило лінію електропередач. На щастя, люди не постраждали.
Вночі агресор вдарив з важкої артилерії по Мирівській громаді Нікопольського району. Загиблих і поранених немає.
Вночі підрозділи ПвК "Схід" збили над областю 2 ворожі безпілотники.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0