Протягом минулої ночі сили оборони знищили над Дніпропетровщиною два ворожих БпЛА
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
Пізно ввечері та вранці на Дніпропетровщині працювали оборонці неба. Підрозділи ПвК "Схід" збили два БпЛА.
Ніч в області минула без ворожих ударів.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0