Сьогодні в Україну з російського полону повернулося ще 25 наших захисників
Стався перший обмін полоненими у 2025 році між Україною і рф. Про це в телеграм каналі повідомив Президент України Володимир Зеленський.
З росіського полону повернулися цивільні, також - військові, серед яких захисники Маріуполя, «Азовсталі», Харківщини, Донеччини, Запоріжжя, Херсонщини https://t.me/GeneralStaffZSU . «У хлопців важкі поранення та хвороби. Кожен із них отримає всю необхідну медичну допомогу.
Дякую команді, яка шукає наших людей та організовує цю важливу роботу. Дякуємо Об’єднаним Арабським Еміратам за сприяння, щоб сьогоднішня подія стала можливою», - зазначив Володимир Зеленський.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0