У Покровському районі рецидивіст пограбував пенсіонерку, але швидко був затриманий
Днями у Покровському районі Кривого Рогу сталася зухвала крадіжка. На одній із вулиць 39-річний місцевий житель пограбував 68-річну жінку, вирвавши з її рук мобільний телефон і кинувшись навтьоки.
Постраждала одразу звернулася до поліції, і правоохоронцям вдалося оперативно затримати зловмисника "по гарячих слідах". Як з’ясувалося, чоловік має кримінальне минуле та вже відбував покарання у в’язниці за подібні злочини.
Як повідомили у Криворізькому районному управлінні поліції (КРУП), за вчинення грабежу чоловіку загрожує покарання відповідно до статті Кримінального кодексу України. Рецидивісту може бути призначено від 7 до 10 років позбавлення волі.
Правоохоронці наголошують на важливості обережності, особливо для людей похилого віку. Не тримайте особисті речі в руках на видному місці, щоб не привертати увагу зловмисників. У разі небезпеки або підозрілих ситуацій негайно звертайтеся до поліції.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
Топ обсуждаемых
17:04, 5 ноя 2025
Шахраї імітують державні онлайн-сервіси: ГСЦ МВС та Кіберполіція попереджають про небезпеку
17:47, 5 ноя 2025
18:10, 5 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0