Ворог не припиняє тероризувати Нікопольщину
Ввечері та вночі окупанти продовжували тероризувати Нікопольщину. Застосували по району важку артилерію.
Спершу поцілили по Червоногригорівській громаді. Потім – по Нікополю. Пошкоджені 2 торговельні кіоски. Минулося без жертв.
Із обстрілу почався й ранок. Агресор вгатив по Марганецькій громаді з РСЗВ "Град". Інформація уточнюється.
На інших територіях Дніпропетровщини – без ворожих ударів.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0