Україна має достатньо пального для опалювального сезону - Міненерго
До початку опалювального сезону українські енергетики накопичили достатньо запасів паливно-мастильних матеріалів.
Це допомагає збалансувати енергосистему. Про це заявив заступник міністра енергетики Микола Колісник.
За його словами, зараз також активно встановлюється власна генерація на соціальних об'єктах. Йдеться, зокрема, про школи та лікарні. Окрім того, в Україну завезли велику кількість генераторів, які працюють на бензині, дизельному пальному та газі.
"Для всіх цих груп споживачів на сьогодні сформовано достатній рівень запасів для того, щоб протягом зими й ціни не коливались, і ми бачили чітку впевненість у можливості проходження стабільного опалювального сезону", - зазначив Колісник.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0