Мешканець Дніпропетровщини тікав через держкордон до Європи з підробленими документами
Західне регіональне управління Держприкордонслужби.
Прикордонники Чопського загону виявили спробу мешканця Дніпропетровщини перетнути держкордон з підробленими документами.
Чоловік з Дніпра віком 38-років виїжджав до Словаччини легковим автомобілем через пункт пропуску «Ужгород». Як підставу для перетинання кордону у період дії воєнного стану, він надав прикордонному наряду тимчасове посвідчення військовозобов'язаного, в якому виявили ознаки підробки. Оформлення документа не відповідало встановленим вимогам, також у ньому були проставлені штампи невизначеного зразка.
Громадянину України відмовили у пропуску через кордон. У його діяльності вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Відповідні повідомлення направлено на адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
Топ обсуждаемых
17:04, 5 ноя 2025
Шахраї імітують державні онлайн-сервіси: ГСЦ МВС та Кіберполіція попереджають про небезпеку
17:47, 5 ноя 2025
18:10, 5 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0