Сім обстрілів та вісім атак з повітря – ворог протягом дня тероризував Дніпропетровщину
Протягом 24 серпня ворог 8 разів атакував Нікопольський район за допомогою фпв-камікадзе (квадрокоптерів та літакового типу) і скидів ВОГ з БпЛА. Було і 7 обстрілів з артилерії. Атакували Нікополь і населені пункти Мирівської, Марганецької, Червоногригорівської та Покровської сільської громад, – повідомили ввечері у районній військовій адміністрації.
Люди не постраждали, але є чимало руйнувань.
Понівечено 1 багатоповерховий та 4 приватні будинки, 1 господарча споруда, амбулаторія, приватне підприємство, об’єкт інфраструктури, вантажний автомобіль, лінії газо- та електромережі.
Внаслідок обстрілів і атак БпЛА сталося декілька займань.
За інформацією ДСНС зафіксовано 6 влучань фпв-камікадзе та скидів ВОГ. Надвечір окупанти обстріляли Нікополь зі ствольної артилерії та атакували за допомогою БпЛА зі скидами. Наслідки уточнюються.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
«Україна – це МИ»: у Кривому Розі відкрили виставку присвячену Дню Героїв Небесної Сотні
16:46, 20 фев 2025
15:23, 11 мар 2025
17:10, 13 мар 2025
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0