На Дніпропетровщині підозрюють медиків у шахрайстві з бойовими виплатами
На Дніпропетровщині чотири військовослужбовці медичної служби отримували бойові виплати, перебуваючи в тилу. Їм повідомили про підозру. Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону
Військовослужбовців підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, що вчинене за попередньою змовою групою людей, в умовах воєнного стану(частина 4 статті 191 Кримінального кодексу України).
Начальник медичної служби розробив план заволодіння бойовими виплатами, перебуваючи при цьому не на бойовому завданні, а в тилу. Для реалізації злочинного умислу залучив військовослужбовців своєї частини.
Кримінальні дії підозрюваних з березня по липень 2023 року привели до збитків державі майже 500 000 гривень.
Слідство триває.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
«Україна – це МИ»: у Кривому Розі відкрили виставку присвячену Дню Героїв Небесної Сотні
16:46, 20 фев 2025
15:23, 11 мар 2025
17:10, 13 мар 2025
Топ обсуждаемых
11:27, 2 сен 2025
КОММЕНТАРИИ — 0