--.-° --% 0мм

У Кривому Розі почастішали випадки застрягання людей у ліфтах

19:50, 21 июн 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг
У Кривому Розі почастішали випадки застрягання людей у ліфтах

Внаслідок відключень електроенергії у м. Кривому Розі почастішали випадки, коли люди застрягають у ліфтах, які зупиняються через знеструмлення.

Про це повідомляє Департамент розвитку інфраструктури міста.

"Через російські атаки на енергосистеми країни, проведення робіт з її відновлення вимикають електричну енергію у житлових будинках, ліфти зупиняються. Ризик застрягнути – великий", - йдеться в повідомленні.

Також у ДРІМ зазначають, що під час відключень електроенергії значно збільшується навантаження на ліфтову аварійну та диспетчерську служби підприємств, що обслуговують ліфти, з причини масових застрягань пасажирів у ліфтах, яких фахівці ліфтової аварійної служби визволяють.

Тому городян закликають будувати свої плани, зважаючи на графіки відключення світла, ознайомитись з якими можна за посиланням: https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns.

За півгодини до вимкнення електроенергії за графіком потрібно користуватися сходами. Вибиратися з ліфта самостійно категорично заборонено, адже ліфт є механізмом підвищеної небезпеки.

"Будь ласка, поставтеся з розумінням. У випадку застрягання в ліфті зателефонуйте диспетчеру підприємства, яке обслуговує Ваші ліфти, за телефонами, які знаходяться на правилах користування ліфтом в купе кабіни ліфта і дочекайтеся, доки електромеханік визволить Вас з ліфта", - зазначають фахівці.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых