--.-° --% 0мм

Українські дрони вночі атакували одразу чотири НПЗ у росії

16:29, 21 июн 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг
Українські дрони вночі атакували одразу чотири НПЗ у росії

Україна вночі атакувала потужні нафтопереробні підприємства на півдні росії – біля Краснодара й Астрахані

Ільський НПЗ входить до складу Кубанської нафтогазової компанії, розташований неподалік від російського міста Краснодар. Це один з найбільших нафтопереробних заводів на півдні росії з потужністю близько 6,6 млн тонн нафти на рік.

Афіпський НПЗ має потужність 6 млн тонн, він теж знаходиться біля Краснодара і входить до промислово-фінансової групи "Сафмар" Михайла Гуцерієва. Йому ж належить Краснодарський НПЗ, який знаходиться на півдні Краснодара, з потужністю 3 млн тонн нафти.

Астраханський газопереробний завод належить Газпрому. Це один з найбільших у світі газохімічних комплексів, найбільше підприємство Астраханської області. Потужність переробки – не менше ніж 10 млрд куб. м природного газу та понад 3 млн тонн газового конденсату.

"Інформація щодо ураження ворожих цілей уточнюється", – йдеться в повідомленні Генштабу.

Крім нафтопереробних заводів, цілями атаки були радіолокаційні станції й центри радіоелектронної розвідки в Брянській області та тимчасово окупованому Криму.

  • У ніч на 20 червня підрозділи Збройних Сил України та Служби безпеки України атакували склад пально-мастильних матеріалів у Тамбовській області, а також нафтобазу "Енемська" в Республіці Адигея.
  • За даними військових, у районі нафтобази було щонайменше п'ять вибухів, після чого почалася пожежа.
  • Підтверджується також ураження складу пально-мастильних матеріалів противника в Тамбовській області. Відомо про пошкодження щонайменше однієї ємності з нафтопродуктами. 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых