--.-° --% 0мм

Вступники почали отримувати результати з НМТ-2024: УЦОЯО повідомив подробиці

15:44, 21 июн 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Вступники, які склали Національний мультипредметний тест (НМТ) до 7 червня 2024 року включно, вже отримують результати за іспит. Вони доступні в персональних електронних кабінетах абітурієнтів.

Про це повідомив Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) на офіційному сайті. Там підкреслили, що вступникам варто періодично перевіряти персональні кабінети, аби не пропустити важливої інформації. Учасники основних сесій отримають свої результати до 2 липня. 

УЦОЯО зазначив, що працівники роблять все можливе, аби очікування вступників було не надто тривалим. 

"Усі учасники основних сесій НМТ отримають свої результати на інформаційних сторінках до 2 липня, проте УЦОЯО робить усе можливе, щоб очікування було не надто тривалим, тому для учасників, які брали участь в основних сесіях НМТ до 7 червня включно результати вже розміщено в персональних кабінетах", – йдеться у повідомленні.  

Водночас, учасники іспиту можуть отримати свої результати одразу після іспиту. Перевести бали школярі можуть самостійно та отримати приблизну кількість конкурсних балів. 

Проте, для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо, адже результати учасників мають бути розміщені в персональних кабінетах і згодом передані до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. 

Вступники, яким потрібно надати документи до закордонного університету, зможуть отримати витяг з відомостей результати НМТ-2024 у персональному кабінеті з 28 червня. 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых