--.-° --% 0мм

Ю.Вілкул: Ми робимо все можливе, щоб допомагати криворіжцям у цей скрутний час - з початку року матеріальну допомогу та інші виплати з міського бюджету отримали вже понад 14 тисяч криворіжців

12:50, 21 июн 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

На засіданні виконкому Криворізької міської ради були підтримані всі рішення соціального напрямку. У червні понад 2 тисячі криворіжців отримають матеріальну допомогу на загальну суму 13,4 млн грн.Взагалі з початку року на матеріальну допомогу та компенсаційні виплати мешканцям міста з міського бюджету спрямовано 110,3 млн грн.

«Ми постійно підтримуємо мешканців міста, які опинилися в скрутному матеріальному становищі чи витратили значні кошти на лікування. У червні матеріальну допомогу отримають 2428 мешканців нашого міста, з них 113криворіжців на лікування. З початку року таку допомогу отримали 4675 мешканців, сума виплат склала 10 млн грн. 

Ми робимо все, щоб всі криворіжці почувалися соціально захищеними. Особлива увага приділяється військовослужбовцям. У місті реалізуємо комплексну програму підтримки Захисників та членів їх сімей. Адже наше місто одне із лідерів в Україні у напрямку ветеранської політики та допомоги військовослужбовцям та їхнім родинам», - зазначив Юрій Вілкул, в.о. міського голови.

На засіданні виконкому було прийнято рішення про надання допомоги з міського бюджету військовослужбовцям, які отримали інвалідність внаслідок війни, а також дітям, батькам, дружинам загиблих в ході проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході України. Її отримають 50 криворіжців.

Безумовно, місто продовжує підтримувати родини загиблих військовослужбовців, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України. З міського бюджету вони отримують одноразову матеріальну допомогу у розмірі 100 тисяч гривень. Також, у червні 12 родинам наддадуть допомогу на виготовлення та встановлення надмогильних споруд загиблим військовослужбовцям (розмір допомоги до 40 тис грн).

Щомісячну допомогу отримають у поточному місяці 49 осіб з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з безпосередньою участю в антитерористичній операції, відсічі агресії Російської федерації проти України та членам сімей загиблих воїнів.
За прийнятими рішеннями допомогу отримають 17 дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, розмір допомоги 5 тис. грн. Вже з початку року таку допомогу отримали 80 дітей.

Кривий Ріг надає матеріальну підтримку всім без винятку родинам, які виховують дітей з інвалідністю. 229 дітей з інвалідністю у розмірі 10 тис. грн.(з початку року таку допомогу отримали 1142 дитини);20 інсулінозалежних дітей (розмір допомоги 11 338 грн, допомогу отримали 90 дітей);35 дітей з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками у розмірі 20 тис. грн, з початку року допомогу виплачено 160 дітям; 310 осіб з інвалідністю з дитинства, в тому числі 26 осіб з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, вони отримають допомогу у збільшеному розмірі – 10 тис. грн. Узагалі з початку року на виплату матеріальних допомог дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з міського бюджету спрямовано 21 млн грн, її отримали 2810 осіб.

Крім того, у червні допомогу з міського бюджету отримають учасники бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок Другої світової війни, воїни інтернаціоналісти, чорнобильці та родини померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых